Immortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Immortals

Forumas apie Vyresniuosius, nemirtinguosius, mirtinguosius ir gaivalus
 
rodiklisrodiklis  PortalasPortalas  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Bendras mokinių kambarys

Go down 
+8
Gabrielle Granger
Ciara Marwoll
Dorothy Hargrove
Emilin Švartc
Pyro Allerdyce
Erica Thon
Charlotte Waldorf
Sofi Niumen
12 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dorothy Hargrove
Antrakursis(-ė)
Dorothy Hargrove


Pranešimų skaičius : 213
Join date : 2010-02-28
Age : 28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:29 am

- Teisingai nusprendei. - šyptelėjo. - Jei norėsi, galėsiu apdėti organizuoti. - išsišiepė. - O, tikrai. Kokia aš išsiblaškiusi. Norėjau paklausti, bet tas gimtadienis mane išmušė iš vėžių. - sukikeno. - Man visada taip. - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:33 am

Sukikeno.
-Man taip panašiai irgi būna,-tada atsilošė ant sofos ir ėmė vardyti,lėtai:
-Esu vienturtė,turiu nuostabius tėvus,kurie manimi rūpinasi,mėgstu mokytis,skaityti knygas.Patinka valdyti savo galias.Pradinėse klasėse iš manęs vaikai šaipydavosi,kad esu silpna moksliukė.Stumdydavo,aprėkdavo...Nuo to karto truputį pasikeičiau-tapau kitokia,į viską žvelgiau su humoru.Dabar jaučiuosi už kitus pranašesnė,-paspūtė ir vėl susirietė.-Toliau,ne,ką,esu judri,energinga,mėgstu dideles kompanijas,visi sako,kad moku bendrauti su panašių charakterių atstovais.Nekenčiu mažų bliaunančių vaikų.Patinka dainuoti ir šokti.Valdau vandens stichiją.Tai tiek,pirmai mano pažinčiai,-šyptelėjo.


Paskutinį kartą redagavo Erica Thon, Antr. 03 02, 2010 9:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų Go down
Dorothy Hargrove
Antrakursis(-ė)
Dorothy Hargrove


Pranešimų skaičius : 213
Join date : 2010-02-28
Age : 28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:38 am

Įdėmiai klausėsi.
- Oho, na ir istorija. - nusišypsojo. - Beje aš taip pat nemėgstu mažų, bliaunančių vaikų. - susiraukė ir nusipurtė.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 9:40 am

-Na,taip,-nusišypsojo.Kažkaip prisiminė augintinius.
-Kokius gyvius mėgsti?Gal pati turi gyvūnų?-pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Dorothy Hargrove
Antrakursis(-ė)
Dorothy Hargrove


Pranešimų skaičius : 213
Join date : 2010-02-28
Age : 28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 10:05 am

- Labai mėgstu kates ir šunis. Ir papūgas. Ir žuvytes. - nusijuokė. - Mėgstu beveik visus, išskyrus tuos nuodingus. - susiraukė. - Deja, pati gyvūnų neturiu, nes tėvai jų nemėgsta. - atsiduso. - O kaip tu? Kokius gyvūnus mėgsti? Gal augini ką nors? - šyptelėjo.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 10:07 am

Palinksėjo.
-Aš mėgstu kaip bebūtų keista visus šliužus.Man nepatinka katės ir šunys,nes seiliojasi ir šeriasi.Namie kadais turėjau mažytį žalčiuką Ku,bet kai jis užaugo,man bešeriant įgėlė ir pasidarė silpna man.Tėvai nuvežė į ligoninę,o žaltį pardavė kažkam už nemažą sumelę.
Atgal į viršų Go down
Dorothy Hargrove
Antrakursis(-ė)
Dorothy Hargrove


Pranešimų skaičius : 213
Join date : 2010-02-28
Age : 28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeAntr. 03 02, 2010 10:17 am

- Oho. Tu tikrai mėgsti tokius egzotiškus gyvūnus? - išpūtė akis. - Aš tikriausiai neiškęsčiau su jais. - nusijuokė. - Žaltys? - krūptelėjo. - Negi nebijojai? Juk galėjo baigtis blogiau... - nutęsė.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 12:05 am

Klausydamasis merginu pokalbio galvojo,kad nei su viena nesutars.Kol kas vieninteles galimos keistuoles-Charlotte ir Emilin.Pakeles galva pasiziuri i Charlotte ir sypteli.Pats bvo geros nuotaikos,tik kaip visada tylus.Tuomet geriau isiziurejo i Emilin...
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:04 am

-Ryk, žuvėdra, ryk!..- dainuodama įstriksėjo į kambarį. Nutilo, pamačiusi kad čia yra nemažai žmonių.
-Sveiki,- nusišypsojo ir klestelėjusi ant sofos pradėjo linguoti galvą pagal mintyse girdimą melodiją.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:06 am

"Va cia yra tai,ko man reikia-keistumas"pagalvoja ir issisiepia.Tuomet nuejes atsiseda salia Ciaros.
-Tu esi ta,kuri visa laika dirbo?
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:08 am

-Amm... lyg ir ta,- palinksėjo išgirdusi vaikino klausimą.- O tu tas, kuris visą pamoką nieko neveikė?- smalsiai į jį pažiūrėjo.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:09 am

-Yeah,-nusisypso
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:10 am

-Aš Ciara,- prisistatė ir ištiesė jam ranką.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:12 am

Nedvejodamas paspaude ja.
-As Pyro,-linkteli ir paleidzia jos ranka
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:13 am

-Tavo vardas keistas,- pareiškė nė nesusimąsčiusi, kad jam tokie žodžiai gali nepatikti.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:14 am

Nusijuokia.
-Cia nera tikras mano vardas.Dokumentuose as esu John,bet draugeliai del mano galiu pramine mane Pyro.Tai reikia "ugnis",-paaiskina.
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:15 am

-Tada aišku,- nusijuokė.- Iš kur tu? Kiek tau metų?- pasidomėjo.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:17 am

Dabar kiek sudvejoja,nes nelabai mego pasakoti apie save.
-Man 16 metu and esu is Sidnejaus,-vis delto pasake.-Tavo eile.
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:19 am

-Man 15 metukų, esu iš Palermo,- nedvejodama pasakė.- Tu seniai čia?
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:20 am

-Nejuokauk-man 2 diena tik,-sukikena
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:23 am

-Man irgi,- išsišiepė.- Beveik nieko čia nepažįstu...- merginos žvilgsnis nukrypo į Emilin, po to ji vėl pažiūrėjo į Pyro.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:24 am

-Me irgi,-sypteli.-Mane traukia tik keistoki zmones,o tos...-pasiziuri i Eric ir Dorothy.-Nelabai keistos.
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:25 am

-Žinai, dauguma žmonių vengia keistuolių...- nutęsė.
Atgal į viršų Go down
Pyro Allerdyce
Pirmakursis(-ė)
Pyro Allerdyce


Pranešimų skaičius : 124
Join date : 2010-02-28

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:26 am

-Tik ne as,-papurto galva ir sypteli
Atgal į viršų Go down
Ciara Marwoll
Pirmakursis(ė)
Ciara Marwoll


Pranešimų skaičius : 194
Join date : 2010-03-02

Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitimeTr. 03 03, 2010 1:28 am

-Ar tai reiškia, kad ir tu mane laikysi keista?- nusijuokė.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Bendras mokinių kambarys - Page 2 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Bendras mokinių kambarys   Bendras mokinių kambarys - Page 2 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Bendras mokinių kambarys
Atgal į viršų 
Puslapis 26Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Olivios kambarys
» Alex'o kambarys
» Senas kambarys
» Juri kambarys
» Dorothy kambarys.

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Immortals :: Mokyklos vidus :: Bendras mokinių kambarys-
Pereiti į: