Immortals
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Immortals

Forumas apie Vyresniuosius, nemirtinguosius, mirtinguosius ir gaivalus
 
rodiklisrodiklis  PortalasPortalas  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Požemiai

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Sofi Niumen
Ugnies ir Vandens mokytoja
Sofi Niumen


Pranešimų skaičius : 267
Join date : 2010-02-27
Age : 34

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeŠt. 02 27, 2010 3:35 pm

...
Atgal į viršų Go down
https://immortals.forumlt.com
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:20 am

Erica įėjo į požemius.O taip,į tamsius,baisius požemius.Čia ji sustojo ir kažko laukė.Vienai pasidarė nejauku.Mat buvo prastai įvaldžiusi oro meną,nes neperseniausiai valdė vandenį,kažkaip sukūrė keletą oro kamuoliukų.Treniravosi.
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:27 am

Ella atslinko į požemius.Pamatė merginą kažkokią,maždaug jos amžiaus.Ta mergina treniravosi oro stichija,tad Ellla apsidžiaugė ir nuėjo prie jos.
-Nesigauna?-paklausė.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:32 am

rica išsigando ir jai iš rankų iškrito oro rutulys.
-Pfff,nesigąsdink...-tarė,tarsi merginą pažinotų šimtą metų.
-Matai,visai neseniai supratau galinti valdyti orą...Pirma mokėjau valdyti vandenį,kai staiga miške kažkas atsitiko...Įgavau oro stichiją...-net nusipurtė.
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:37 am

Ella išsišiepė.
-Ella.Ella Lee.Tau pasisekė,kad gali valdyti orą.Man tai atrodo naudingesnė stichija nei vanduo.Aišku,neturiu nieko blogo,-apsižvalgė po požemius.
-Čia nieko nėra...Kraupoka...-krūptelėjo.Požemiai buvo baisūs,sekė kaip labirintas,buvo drėgnos grindys iš kieto akmens.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:46 am

Erica nusišypsojo.
-Ella Lee,kaip gražiai skamba..Ella Lee...Užkimba ant liežuvio,taip ir pasileika ant jo galiuko...-iškišo liežuvį.
-Erica Thon.Aš iš Ispanijos.Atrodo,turėtų būti vardas švelnus,bet dabar toks kaip Vokiečių.Tu iš kur?
Išgirdo Ellos žodžius.Kaip tik pro šalį prabėgo žiurkytė.Prispaudė padu jos uodegą.
-Kad mes ne vienos...
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:53 am

Ella nusijuokė.
-Na,mano tėvai prancūzai,tačiau aš gimiau Argentinoje,o gyvenau Vokietijoje.Beje,Erica,labai gražus vardas,-šyptelėjo.
-Mes ne vienos...Gal būt tai ir yra baisiausia?-apžvelgė į žiurkę.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:57 am

Nesmarkiai linktelėjo.Tuomet pirštais pakėlė žiurkę už uodegos.Ši spurdėjo ir siūbavo.
-Bijai?
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 10:59 am

Ella papurtė galvą.
-Ne.Aš jau beveik nieko nebebijau.Matai,aš ankščiau kovodavau su savo penkiais broliais...Tai jie visokių šposų prikrėsdavo,-išsiviepė.
-O ko tu bijai?
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 11:08 am

Erica pasižiūrėjusi į pelę ją paleido.Ši pabėgo.
-Mat kaip...Nu klausyk,penki broliai,viena sesuo...Bet tikiu,kad ir jūs papokštaudavot?-susikišo rankas į kišenes.
-Bijau drakonų...Juokauju.Išties tai gyvačių.Nes jos kandžiojasi.Bet driežai patinka.Nes nesikandžioja,-šyptelėjo.Į drėgną sieną atsirėmė nugara.
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 11:25 am

-Geras,nesikandžioja,o kai kandžiojas,bijai...Nu taip nemažai išdiagų iškrėtė.Buvo įmetę į tūliką mane,uždarę į kamarėlę tamsią,įstūmė į sandelį kur mane apkandžiojo žiurkės,bandė nuskandinti,murdė,stumdė,o vieną kartą mes su trijais broliais įlėkėm į tvartą,kur neleido ūkininkas.Ten buvo daug šieno ir mėšlo.Kai mes įsmukom,įėjo ūkininkas...Broliai išlėkė pro atsargines duris,o mane įstūmė į šieną.Pasislėpiau.Kai ūkininkas nuėjo toliau,žadėjau bėgti,išlipau iš šieno kupetos ir kaip tik tu metu vėl ūkininkas atsisuko.Greta buvo mėšlo krūva,tad šokau į ją...Nepastebėjo,bet kai išėjo,įsivaizduoji...-ėmė skardžiai juoktis,net visas požemis dundėjo.
Atgal į viršų Go down
Erica Thon
Pirmakursis(-ė)
Erica Thon


Pranešimų skaičius : 42
Join date : 2010-03-01

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 11:30 am

Nusijuokė.
-Tai tu kaime gyvenai,ar ne?Vokietijos kaime?Ir spėju,dirbai ūkininkams?
Atgal į viršų Go down
Ella Lee
Pirmakursis(ė)
Ella Lee


Pranešimų skaičius : 17
Join date : 2010-03-04

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimeKv. 03 04, 2010 11:33 am

-Aha,-trumpai atsakė.
-Nemanyk,kad nuo gimimo esu kaimietė.Šiais metais apsipratau su civilizacijos pasauliu,galima sakyti.Kad ir kaip juokingai tai skamba,-nusišypsojo.
-O ką tu gali apie save pasakyti?Kur gyvenai,kokių nuotykių patyrei,kiek šeimoj vaikų...-sukūrė mažytį oro burbuliuką.
Atgal į viršų Go down
Emilin Švartc
Pirmakursis(ė)
Emilin Švartc


Pranešimų skaičius : 79
Join date : 2010-02-28

Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitimePen. 03 12, 2010 2:35 am

Ejo braukdama ranka per siena tarsi ko ieskodama.
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Požemiai Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Požemiai   Požemiai Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Požemiai
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Immortals :: Mokyklos vidus :: Koridoriai-
Pereiti į: